Tapkite mūsų pacientu! PDF Spausdinti

Medicinos centre teikiamos pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, įrašytiems įstaigos sąrašuose ir apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu. Neapdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu – nemokamai teikiama tik būtinoji medicinos pagalba.

 

Įrašymas į įstaigos sąrašus:

Įrašymas į įstaigos sąrašą, vyksta atvykus pacientui į registratūrą ir užpildžius nustatytos formos prašymą. Prirašomi bet kurio amžiaus pacientai. Įrašant gyventojus į įstaigos sąrašą, pacientas turi pateikti draustumą privalomuoju sveikatos draudimu patvirtinantį dokumentą. Gyventojas gali pasirinkti įstaigoje dirbantį gydytoją (jei pasirinktas gydytojas nėra viršijęs leistino pacientų skaičiaus).

 

Jei pacientas nusprendė pakeisti pirminės sveikatos priežiūros įstaigą, medicininė kortelė persiunčiama naujai pasirinktai gydymo įstaigai, tik  gavus iš jos nustatytos formos prašymą dėl medicininės kortelės perdavimo.

 

Mes spaudoje

Didžiausia klaida – negaivinti nukentėjusiojo
  Didžiausia klaida – negaivinti nukentėjusiojo Pagal statistiką Lietuvoje, ištikus staigiai mirčiai – miokardo infarktui, po skendimo ar elektros traumos – tėra atgaivinama vos 5 proc. žmonių, o pasaulyje –
Nesigaili pasirinkusi gydytojo profesiją
  Nesigaili pasirinkusi gydytojo profesiją Kretingos šeimos medicinos centro direktorė Augenija Juknevičienė sako pamilusi Kretingą ir jos žmones tarytum savo gimtąjį miestelį Gaurę Tauragės rajone. Mūsų rajono