Gydytojo iškvietimas į namus PDF Spausdinti

Prisirašiusieji sveikatos priežiūrai UAB Kretingos šeimos medicinos centre, pacientai gali naudotis iškvietimo į paciento namus paslauga. Kvietimų į namus paslauga, reglamentuota 2007.02.28 d. SAM įsakymu Nr. V_126 „Dėl pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo ir apmokėjimo tvarkos aprašo bei pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir bazinių kainų sąrašo”, bei įstaigos direktorės įsakymais.

Norint išsikviesti gydytoją į namus, reikalinga išankstinė registracija. Kvietimai registruojami kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 12:00 val. telefonais:

  • +370 445 79279 (pacientams, kurie lankosi medicinos centre, adresu Savanorių g. 31);
  • +370 445 78909 (pacientams, kurie lankosi medicinos centre adresu Birutės g. 1).

Kviečiantysis gydytoją asmuo privalo apibūdinti paciento būklę ir negalavimus, bei nurodyti tikslų adresą, durų kodą ir kontaktinį telefoną. Iškvietimai privalo būti motyvuoti ir pagrįsti bei atitikti bent vieną iš šių kriterijų:

  • Sergantis kūdikis iki 1 metų amžiaus, jei yra bent vienas iš šių simptomų: kūno temperatūra aukštesnė nei 38,6 C, yra daugkartinis vėmimas, naujai atsiradęs masyvus bėrimas, nesustojantis aukštų tonų riksmas, viduriavimas daugiau kaip 6 kartai per parą.
  • Negalią turintys žmonės, kuriems NDNT nustatė darbingumo lygį mažiau kaip 20%, arba nustatyti dideli specialieji poreikiai.
  • Pacientai, kuriems ūmiai (48 val. laikotarpyje) sutriko judėjimo funkcija.

Jei paciento būklė neatitinka kriterijų, dėl iškvietimo konsultuojamasi su šeimos gydytoju ir rekomenduojama atvykti į gydymo įstaigą, paskiriant priėmimo laiką.

 

Primename, kad atvykus į gydymo įstaigą, yra žymiai daugiau galimybių ištirti pacientą, suteikti papildomas konsultacijas, bei atlikti tyrimus. Ypatingai ūmiais atvejais, rekomenduojama kviesti greitąją medicinos pagalbą telefonu 112.

 

Mes spaudoje

Kretingos šeimos medicinos centro įkurtuvės
  Kretingos šeimos medicinos centro įkurtuvės   Kretingos šeimos medicinos centras šią savaitę pacientus pradėjo priiminėti naujose patalpose Kretingoje Vytauto gatvės 71-ame name. Nuo šiol centras Kretingoje
Didžiausia klaida – negaivinti nukentėjusiojo
  Didžiausia klaida – negaivinti nukentėjusiojo Pagal statistiką Lietuvoje, ištikus staigiai mirčiai – miokardo infarktui, po skendimo ar elektros traumos – tėra atgaivinama vos 5 proc. žmonių, o pasaulyje –